Smotánka

Autor: Ľubica Slošiarová | 3.4.2011 o 20:40 | Karma článku: 7,41 | Prečítané:  1137x

Je to veru pochutina ľúbivej farby i chuti. Dodávame ju do mnohých jedál. Milujem kyslé biele polievky s ňou. Dokážem kyslú smotánku zjesť aj ako maškrtku, iba rozmiešanú s vanilkovým cukrom. Vyskúšajte - je to mňamka. :) Nie tak je to s onou "smotánkou" istej televíznej stanice.

Nepozerávam ju - pretože...
Posúďte sami - iba pár úryvkov z reklamy - a potom niekoľko "obrazov" zo začiatku tej dnešnej...

Najväčším "trhákom" aktuálnej - zdá sa - mal byť "otvorený rozhovor s pánom BK o jeho najtajnejšom súkromí, na tému, o ktorej doteraz ešte nikdy neprehovoril"... Preto to bolo spomínané v upútavke - a pre istotu - aby niekto neodišiel od tejto strrrrrašne zábavnej a výsostne vysokoúrovňovej relácie - titulky o onom rozhovore bežali viackrát priebežne hneď v prvých minútach relácie. (Nechala som si ešte chvíľu zapnutý televízor pre rozšírenie si dôkazového materiálu o tejto relácii...)

Takže - v priebehu prvých pár minút som sa mala dozvedieť:
O nejakej sladkej pomste Ivany Ch. O tom, čo chcel dostať minister D. od sexi blondínky. O novej frajerke Roba B. O tom, že nejakej exposlankyni to pristalo. O tom, že manžel istej panej je celý život maskou. O tom, že superman S. rieši s nejakou pirátkou (akože právničkou) trestné sadzby za rôzne "prečinenia". A že si nie je istý, že ešte nič nestihol napáchať. Ale keby aj - on má imunitu! Že sa tam vyskytla aj dcéra pána exposlanca M. O tom, že nejaká oná ja totálne vyplastikovaná - ale sexi. O tom, že pán "kameran" sa má presunúť. A ešte niekoľko ďalších "bľabotov" potúžených pozvaných.
Múdru vetu povedal pán minister M. - akože vôbec nie ste trápn(a)i. Myslel to ako kompliment náhradnej moderátorke - a ani si neuvedomil, akú hlbokú pravdu v skutočnosti povedal o celej relácii.
Ste trápni.

Tak si rozmýšľam:
Predpokladá programové vedenie onej televízie, že slovenský divák je nenáročný, plytký a primitívny divák, ktorý im toto bude papkať?
Alebo - aj druhý variant ma napadol.
Ponúka nám tento program v priamom prenose zachytenú iba primitívnosť účastníkov takýchto smotán? Aby sme - ani náhodou - nežili v omyle o ich úrovni? ;)

Priznám sa dobrovoľne - nevydržala som dlho pri tom programe. Ba ani na ten viacnásobne ohlasovaný "otvorený rozhovor" ma nenalomili.
Nuž - nedozvedela som sa ešte toooľko iných "zaujímavostí" a "dôležitých" informácií. Som si napriek tomu istá, že aj tak budem dobre spať.
A idem si hádam dať tú originál ľahodnú, naozaj chutnú, bielu smotánku - s vanilkovým cukrom. Mňam. :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.

EKONOMIKA

Bankomaty majú výročia. Takto vyzerali pred 50 rokmi

Prvý bankomat dali do používania v roku 1967 v Londýne.


Už ste čítali?